İndirim!

Alanya ATV Motor Turu

Orijinal fiyat: 949,99 ₺.Şu andaki fiyat: 899,99 ₺.

Alanya’da ATV (Quad) safari turu, 4 tekerli motorsikletlerle ormanlarla kaplı Toros dağlarının eteklerindeki macera dolu yollarda düzenlediğimiz eğlenceli, heyacanlı ve adrenalini son derece yüksek, aksiyon dolu bir turdur.


Kategoriler:
Etiketler: , ,

Açıklama

ATV ile Dört tekerli bir bisiklete atlayarak Toros Dağları’nı keşfetmenin en yeni ve en adrenalin dolu yolunun tadını çıkarın. Alanya, Side, Belek, Antalya ve Kemer’den ATV turlarımızla Türkiye’nin güneyindeki en büyük hareketli çamur ve toz kütlesinde kendi nihai eğlence makinenizi kullanın.

ATV bisikletinizde, doğal çevreyi keşfetmek için iki saatten fazla zaman harcayacak ve samimi ve profesyonel tur rehberimizden birçok tarihi mekan hakkında bilgi edineceksiniz. Muhteşem doğa, çam ormanları ve çamurlu akarsularda dörtlü bisikletinizi kullanarak eşsiz bir Toros Dağları deneyimi yaşayacaksınız. Yaprak döken ve iğne yapraklı ağaçlar, derin vadiler, akarsular ve şelaleler Toros Dağları’nı eşsiz güzellikte bir yer haline getirir.

Daha önce ATV sürüş deneyimine sahip olmanıza veya ehliyet sahibi olmanıza gerek yoktur. Kısa bir eğitim ve küçük bir alıştırmadan sonra, hayatınızın adrenalin yüklü bu koşuşturmacasına güvenle başlamaya hazır olacaksınız!

Fiyat dahil:

Otellerden alma ve otele bırakma.
Rehberlik
Yaklaşık 2,5 saat süren ATV turu (22 – 27 km)

Fiyat dahil DEĞİLDİR:

Yiyecek, içecek ve kişisel harcamalar
Fotoğraflar ve Videolar
Yüz maskesi (toz önleyici)

 

ALANYA ATV SAFARİ TUR ZAMANLARI:

Sabah Grubu:

Alış Saati:09:00 – Dönüş Saati:13:00

Öğle Grubu :

Alış Saati:13:30- Dönüş Saati 17:30

Akşam Grubu:

Alış Saati: 16:00- Dönüş Saati 20:00

Ek bilgi

Kişi

Çocuk (6-12 Yaş Arası), Bebek (0-6 Yaş Arası), Yetişkin