İndirim!

Alanya Yamaç Paraşütü

Orijinal fiyat: 1.249,99 ₺.Şu andaki fiyat: 1.199,99 ₺.

Alanya yamaç paraşütü turu (paragliding) uzun yıllardır uçmakta olan, eğitimli ve profesyonel pilotlarımız eşliğiyle yaklaşık 700 ve 400 metre yüksekliğindeki iki farklı tepeden uçarak, dünyaca ünlü Kleopatra plajına inişle sonlanan heyacan dolu, inanılmaz keyifli bir aktivitedir.


Kategoriler:
Etiketler: , ,

Açıklama

Alanya yamaç paraşütü ile akdeniz rüzgarını hissetmek gökyüzünden süzülerek manzaralara eşlik etmeye var mısınız? Ayağınızı yerden kesiyoruz.

Alanya’da yamaç paraşütü (paragliding) en rağbet gören turlarımızdan olup hiçbir deneyime gerek kalmadan adrenalin yaşayabileceğiniz bir aktivitedir. Yamaç paraşütü sporuna dahil olmak, Alanya’yı kuş bakışı görmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey tura dahil olmanız olacaktır. Gerekli talimatları sizlere profesyonel pilotlarımız verecektir. Deneyimli pilotlarımız uluslararası havacılık federasyonu ve Türk Hava Kurumu’ndan (FAI ve THK) sertifikalarını aldıklarından tereddüt etmenize gerek yoktur. Pilotla birlikte göklere süzüleceğinizden güvenli bir uçuş sizleri beklemektedir.

Alanya yamaç paraşütüne katılacağınız sırada anı yaşayın. Fotoğraf video çekimlerinizi pilotumuz yapacağından siz gökyüzünde olmanın, özgürlüğün zevkini çıkarın. Rahat kıyafet ve ayakkabı giyinmeyi unutmayın.İndiğinizde çekimleri bir miktar ücret karşılığında satın alabileceksiniz.Yamaç paraşütü havanın uygun olduğu günlerde yapılmaktadır.

Alanya Tandem yamaç paraşütüne kimler katılabilir?
Kalp, tansiyon veya uçuşa engel ağır bir hastalığınız yok ise uçuş yapabilirsiniz. Yaş sınırı yoktur. Kişi asgari 40 kg azami 120 kg olmalıdır.

Alanyada paraşütle atlamak için bulunduğunuz adreslerinizden transfer araçlarımızla alınmanızla başlar. Toros Dağları’nın zirvelerine gideceğimiz için jeep safari aracıyla yolculuğa devam edersiniz. Yassı Tepe’ye vardığınızda pilotlar son hazırlıklarını yaparlar, kanatlar açılır, kemerler kontrol edilir, kask takılır, uygun hava akımı ile birlikte 800 metrelik uçuş başlar. Yamaç paraşütü, 15- 25 dakika süren bu mükemmel yolculuk Kleopatra Plajı’nda son bulur. Alındığınız adreslerden transfer araçlarımızla bırakılırsınız.