İndirim!

Cabrio Adventure Safari

799,99  749,99 

Cabrio Adventure Safari turlarımızdaki maceralar size unutulmaz anlar yaşatacak ve uzun süre bu deneyimlerinizi anlatacaksınız.

Orijinal fiyat: 799,99 ₺.Şu andaki fiyat: 749,99 ₺.
Orijinal fiyat: 399,99 ₺.Şu andaki fiyat: 374,99 ₺.
0,00 

Açıklama

Alanya kabrio minibüs safari Alanya’nın yakın çevre doğal güzelliklerini keşfedeceğiniz günlük eğlenceli bir doğa turudur.Bu safari turu klasik şehir araçları ve arazi jeeplerinden farklı olarak daha konforlu bir şekilde doğayı hissedebilmeniz ve eğlenebilmeniz için tasarlanan üstü açık modifiye minibüslerle yapıyoruz. Alanya kabrio minibüs safari turunda rehberimiz ve tecrübeli şöförlerimizle birlikte görüp keşfedeceğiniz yerler şunlardır;

* Alanya Seyir Terası:Alanya’nın gözde şehre hakim muhteşem manzarasına sahip ve neredeyse şehrin her yerinden görülebilen üzerinde ‘I LOVE ALANYA’ yazısının bulunduğu harika seyir tepesi.

* Obaçayı ve şelalesi: Ormanın içerisinde saklı cennet misali akan küçük nehir ve onun oluşturduğu harika bir su şöleni sunan etkileyici küçük şelale.

* Meyve bahçeleri: Yol boyunca görebileceğiniz portakal, limon, muz, avokado ve kivi gibi çeşitli meyve ağaçlarını barındıran bahçeler

* Dim barajı: Alanya’nın sulama ve elektrik ihtiyacını karşılayan Dim çayının üzerine kurulmuş yeşil renkli görünen suyu ile huzur verici bir manzaraya sahip baraj gölü.

* Dim çayı: Yaz sıcağında buz gibi suyunda serinleyebileceğiniz, çayın üzerine kurulmuş çardaklarında uzanıp dinlenebileceğiniz ve tesislerindeki kaydıraklarda eğlenebileceğiniz Alanya’nın en ünlü mesire alanı.

* Dim mağarası: Alanya’nın 350 metre uzunluğundaki en büyük doğal kireçtaşı mağarası.İçerisinde 15 bin yılda oluştuğu söylenen birbirinden ilginç şekillere sahip sarkık ve dikikleri barındırır .Astıma iyi geldiği bilinir.

Alanya’nın doğasında harika bir gün geçirmek istiyorsanız Alanya kabrio minibüs safari tam size göre!

FİYATA DAHİL OLANLAR:
* Alanya’da konakladığınız yerden alınıp bırakılma
* Rehber
* Dim çayında öğle yemeği

SEÇENEKLİ EKSTRALAR:
* İçecekler
* Dim mağarası giriş ücreti
* Fotoğraf video

EK BİLGİLER & TAVSİYELER:
* Dağ toz toprak şartlarına uygun giysi giyiniz.
* Yüzmek istiyorsanız mayonuzu, şortunuzu yanınıza alınız.

Ek bilgi

Kişi

Çocuk (6-12 Yaş Arası), Bebek (0-6 Yaş Arası), Yetişkin