Firma Profili

Suvari Tour Alanya’da geniş ve profesyonel bir ekiple, daima müşteri memnuniyetini hedef alarak 2010 yılından günümüze kadar halen hizmet vermektedir.

Kurumsal ve bireysel organizasyonlar, motivasyon gezileri, sehir içi turlar, kültür ve doğa turları gibi servisler veren Suvari Tour, Türk turizmine Alanya’da büyük katkılar sağlamaktadır.

Suvari Tour kuruluşundan günümüze kadar hiç ödün vermediği prensipleri; şeffaflık, müşteri memnuniyet odaklılığı ve dürüstlük ilkeleri üzerine yapılanmıştır. Yüksek hizmet kalitesi yaratmayı hedefleyen şirketimiz, hızlı ve güvenilir bilgi akışı sunarak uygun fiyatlarla üst düzey hizmet vermeyi her daim ilke edinmiştir.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği TÜRSAB’ın üyesi olan Suvari Tour, özel turlar, yurtiçi özel grup organizasyonları, yabancı grupların ülkemizde ağırlanması, turizm organizasyonları gibi pek çok organizasyon yapmakta, deneyimli ekibi ile müşterilerine maksimum fayda sağlamaktadır.

Turizm sektöründe geleceğe dönük hizmetlerini, güçlü stratejilerle destekleyen Suvari Tour, çağdaş hizmet anlayışının temsilciliğini sürdürmektedir.